Bannery & Promo O projektu
Registrovat Kontakt
53. den | 4. Sezona 9 dnů 4 hodin a 6 minut 1.9. 2020 - 1.11. 2020

STATISTIKY

1090 Hráčů

3 Aliancí

163 Planet

40 Hvězd

v1.24.0

Registrace

Vítejte v SGU-Game

Stargate Universe Game je online prohlížečová hra na motiv seriálu SGU: Stargate Universe. Každý hráč si může zvolit svého hrdinu z SGU, vědce Nicholase Rushe, nebo plukovníka Younga. Příběh hry navazuje na moment, kdy se posádka ze základny Icarus evakuovala pod útokem Luciánské aliance na neznámé místo, které se skrývalo pod tajemným devátým chevronem na Hvězdné bráně. Posádka se tak transportovala bránou přes celý vesmír na starodávnou výzkumnou loď Antiků - Destiny.

Po příchodu na Destiny na Vás čeká neprozkoumaný vesmír i samotná loď, výzkumy technologií, vylepšování lodi, cestování Hvězdnou bránou na neznámé planety, cestování vesmírem, obchodování s neznámými civilizacemi i ostatními hráči, hledání surovin na planetách, stavění infrastruktury, vývoj vlastních technologií a mnohé další.

Destiny se nachází hluboko ve vesmíru a nemá dostatek energie, aby se posádka mohla vrátit Hvězdnou bránou domů. Cílem hry je dokončit úkol, pro který Antikové tuto vesmírnou loď postavili a dostat posádku zpět domů na planetu Zemi.